Apie mus


Sveiki atvykę į transporto – ekspedicinės bendrovės „DS Construction“ tinklapį! Jeigu Jūs apsilankėte pas mus, vadinasi, Jums reikia pagalbos pervežant krovinius, sandėliuojant prekes arba muitinės paslaugų. Tai mūsų darbas ir atliekame jį taip, kad mūsų klientai yra tikri, jog jų kroviniai bus pristatyti saugiai, tiksliai ir laiku. 

Palankiausio maršruto ir krovinio pervežimo tipo parinkimas, nuolatinis keitimasis informacija, didelis dokumentų paketas – visa tai mes paversime Jums paprastu krovinio pervežimu nuo siuntėjo iki gavėjo. Kiekvienam klientui, nepriklausomai nuo perkamų paslaugų dydžio, užtikriname aukštą aptarnavimo lygį. Mūsų misija – užtikrinti tobulą logistikos užduočių sprendimą sėkmingai klientų verslo plėtrai. Dėkojame, kad renkatės mus!

Įmonė UAB „DS Construction“ pradėjo savo veiklą 2009 metais, nuo pilnų krovinių gabenimo ( FTL) iš visos Europos į Baltijos šalis, Baltarusiją, Rusiją ir kitas SNG šalis. 
Bėgant laikui, mūsų teikiamų paslaugų geografija auga. Taip pat pradėjome vežti nedidelius rinktinius krovinius , bei pradėjome teikti muitinės tarpininkavimo ir sandėliavimo paslaugas Vilniuje.Šiuo metų pagrindinės UAB DS Construction siūlomos paslaugos

  • Pilnų krovinių gabenimas( FTL) iš visos Europos i Baltijos šalis, Rusiją, Baltarusiją ir kitas SNG šalis
  • Rinktinių ( nedidelių) krovinių gabenimas iš visos Europos į Baltijos šalis, Rusiją, Baltarusiją ir kitas SNG šalis
  • Muitinės tarpininkavimo paslaugos Vilniuje ir Klaipėdoje ( uoste)
  • Sandėliavimo ir paskirstymo paslaugos
  • Multimoduliniai pervežimai

Bendrovės tikslas

Bendrovės tikslas – pirmauti transporto srities rinkoje ir užtikrinti dideles pajamas, klientams suteikiant kokybišką aptarnavimą, protingas kainas ir trumpiausią pristatymo laiką. Suformavome stiprią ir energingą logistikos profesionalų komandą, todėl galime drąsiai teigti, kad sugebame kokybiškai įgyvendinti bet kokius logistikos projektus. 
Mes stengiamės pagarbiai ir supratingai atsižvelgti į savo klientų poreikius, domėtis jų veiklos specifika, kad galėtume pasiūlyti optimaliausius sprendimus.

Strateginiai tikslai

Aktyvus bendrovės įsiliejimas į pasaulinę transporto bendriją. 
Personalo pažangaus kvalifikacijos lygio pasiekimas. 
Efektyvus sąnaudų ir išteklių valdymas. 
Nuolatinis kokybės gerinimas. 
Greita bendrovės reakcija į rinkos pokyčius. 

Bendrovės „DS Construction“ misija – suteikti aukštos kokybės logistikos paslaugas, nuolatos tobulėjant, investuojant į darbuotojų kvalifikaciją ir motyvacines bendrovės veiklos plėtros programas.

Bendrovės vertybės

Bendrovės vertybės:

  1. Profesionalumas
  2. Atsakomybė
  3. Komandinis darbas
  4. Atvirumas
  5. Konfidencialumas

Kompetencija, sprendimų priėmimas sprendžiant ypač svarbius klausimus ir išsamios transporto rinkų žinios – tai geriausi bendrovės darbuotojų gerai apgalvotų ir profesionalių rekomendacijų garantai, leidžiantys mūsų klientams priimti teisingus sprendimus ir drąsiai žvelgti į ateitį.


Laukiame jūsų klausimų/užsakymų:
Susisiekti