Gabename krovinius tarptautiniais maršrutais ir
teikiame kompleksines logistikos paslaugas

Gabename krovinius tarptautiniais maršrutais ir
teikiame kompleksines logistikos paslaugas

Gabename krovinius tarptautiniais maršrutais ir
teikiame kompleksines logistikos paslaugas

11 m.  darbo patirtis
500 tūkst. € įvykio draudimas
Nuo 2008 m.  pilnas palsaugų paketas
36  profesionaliūs darbuotojai
450 000 pergabentų krovinių 2018 m.
Apie mus

Jau beveiki 10 metų UAB DS Construction teikia tarptautinių krovinių gabenimo paslaugas, dalinių krovinių pervežimus, pavojingų krovinių pervežimus iš Vakarų Europos į Baltijos šalis, Baltarusiją, Rusiją ir kitas SNG šalis.

 

Vežame krovinius nuosavu transportu, o taip pat mūsų partnetrių transportu, kurie turi daugiametę patirtį tarptautiniuose pervežimuose.

 

Tarptautiniai krovinių pervežimai, tai viena iš mūsų kompanijos prioritetinių krypčių todėl, kad tarptautinė logistika padeda vystytis kiekvienos šalies verslui.

Dirbame pasaulio mastu

Palankiausio maršruto ir krovinio pervežimo tipo parinkimas, nuolatinis keitimasis informacija, didelis dokumentų paketas – visa tai mes paversime Jums paprastu krovinio pervežimu nuo siuntėjo iki gavėjo. Kiekvienam klientui, nepriklausomai nuo perkamų paslaugų dydžio, užtikriname aukštą aptarnavimo lygį. Mūsų misija – užtikrinti tobulą logistikos užduočių sprendimą sėkmingai klientų verslo plėtrai. Dėkojame, kad renkatės mus!

Laukiame jūsų klausimų/užsakymų:
tapk mūsų komandos nariu

UAB „DS Construction" - sparčiai auganti, labai sėkmingai besiplečianti visuose logistikos paslaugų sferose įmonė, šiuo metu ieško naujų darbuotojų. Jeigu Jūs esate energingas, darbštus bei orentuotas į rezultatą žmogus, darbas šioje įmonėje kaip tik Jums.

Šiuo metu ieškome:
Ekspedicijos vadybininko (-ės)
Pardavimų vadybininko (-ės)

Gyvenimo aprašymą siųskite info@dscon.lt
Konfidencialumą garantuojame, informuosime tik atrinktus kandidatus.

Aktualu